Osiedle Gardenia Pogodno w Szczecinie


Gardenia Pogodno idealne miejsce do życia!

Gardenia Pogodno to projekt grupy Gardenia Deweloper dedykowany dla osób ceniących sobie harmonię, wygodę i spokój, a jednocześnie lubiących korzystać z uroków miasta. 


Mieszkania dla każdego!

Gardenia Pogodno  oferuje bogaty wybór mieszkań.

Znajdziesz tu swoje własne M w dogodnym dla Ciebie metrażu: 31 m 2 - 73 m 2 , dodatkowo zrelaksujesz się w przestronnych ogródkach i przeszklonych balkonach.


Zaparkuj bezpiecznie samochód w podziemnej hali garażowej

Potrzebujesz dwóch lub trzech miejsc postojowych ? Nie ma problemu.  

W podziemnej zaprojektowano aż 98 dodatkowych miejsc postojowych. Wśród miejsc postojowych znajdziesz zarówno te standardowe jak i te zamykane, podwójne lub miejsca postojowe z komórką lokatorską.


Kameralna zabudowa wkomponowana w otoczenie

W Gardenia Pogodno cenimy sobie wygodę i komfort życia, dlatego osiedle zaprojektowane jest z dbałością o detale. 

To przyjazna enklawa do której przyjemnie jest wracać.


Cenimy wygodę i komfort życia

Idealna lokalizacja!

Idealna lokalizacja to zdecydowany atut GARDENIA POGODNO!  Przytulne i nowoczesne osiedle jest otoczone wieloma parkami pozwalającymi odpocząć od miejskiego zgiełku a jednocześnie jest doskonale skomunikowane z resztą miasta. Do centrum dojedziesz w zaledwie parę minut. 

Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze handlowo-usługowej zaoszczędzisz czas, mogąc kupić (niemalże) wszystko tuż za rogiem. Wielbiciele sportu poczują się tu jak w raju korzystając ze ścieżek rowerowych, skateparków czy grając w tenisa na pobliskich kortach.”

Przykładowe aranżacje


Jako doświadczony deweloper śledzimy trendy i dostosowujemy je do potrzeb naszych Klientów. Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji mieszkaniowych. Wspieramy naszych Klientów w spełnianiu ich marzeń o własnym mieszkaniu. Dokładamy wszelkich starań, aby lokalizacja i projekt inwestycji zadowolił nawet najbardziej wymagających Klientów. 

Naszą najnowszą inwestycją jest Gardenia Pogodno, która położona jest w samym sercu Szczecina. Przytulne i nowoczesne osiedle Szczecin, otoczone jest wieloma parkami pozwalającymi odpocząć od miejskiego zgiełku a jednocześnie jest doskonale skomunikowane z resztą miasta. Atrakcyjne położenie osiedla, oferuje mieszkańcom wygodny i szybki transport do różnych części Szczecina.

Nasza nieruchomość Szczecin Pogodno oferuje mieszkania na sprzedaż, które powstają z dbałością o najwyższą jakość wykonania. Cała nieruchomość na sprzedaż Szczecin oferuje 4 nowoczesne budynki, 6 hal garażowych, 6 lokali usługowych, 214 komfortowych mieszkań i 298 wygodnych miejsc parkingowych.

Deweloper Szczecin w tej inwestycji postawił na bezpieczeństwo lokatorów. Cała inwestycja jest monitorowana. Przy wjeździe do hali garażowej znajduje się system rozpoznawania tablic rejestracyjnych. 

Dużą zaleta oferowanych przez nas mieszkań i lokali użytkowych jest ich uniwersalne przystosowanie i możliwość dowolnej aranżacji.  Do atutów naszej inwestycji należy szeroka oferta mieszkań o różnej powierzchni, doskonałe połączenie komunikacyjne, duża ilość miejsc w parkingu podziemnym, własne ogródki dla mieszkań położonych na parterze, nowoczesny wygląd osiedla, lokale użytkowe.


Porozmawiaj z nami

Umów rozmowę

Wypełnij formularz aby umówić rozmowę z działem sprzedaży mieszkań