Inwestycje

JUŻ W SPRZEDAŻY NOWA INWESTYCJA W SZCZECINIE!

GARDENIA POGODNO

To najnowszy projekt grupy GARDENIA DEWELOPER dedykowany dla osób ceniących sobie harmonię, wygodę i spokój a jednocześnie lubiących korzystać z uroków miasta.

ZREALIZOWANE INWESTYCJE:

GARDENIA SEASIDE II

To drugi etap kompleksu GARDENIA SEASIDE DZIWNÓW. Projekt ten jest największą i najbardziej prestiżową inwestycją apartamentowo-mieszakaniową w gminie Dziwnów. Mieszkania zaprojektowano z myślą o wypoczynku lub zamieszkaniu w nich na stałe. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub ogródek. Lokalizacja zapewnia ciszę i spokój, prywatności oraz zapewnia dogodny i szybki dostęp do centrum.

0
4
6
8
2
5
7
9
gardenia1
gardenia2
gardenia5
gardenia6
gardenia4
gardenia3
gardenia7
gardenia8

GARDENIA SEASIDE

Powstały w Dziwnowie kompleks GARDENIA SEASIDE DZIWNÓW to największa i prestiżowa inwestycja apartamentowo-mieszakaniowa w gminie Dziwnów. To inwestycja wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. GARDENIA SEASIDE DZIWNÓW to wymarzone miejsce położone zaledwie 20 m od piaszczystej plaży. 149 Mieszkań zaprojektowano z myślą o wypoczynku lub zamieszkaniu w nich na stałe. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub ogródek. Lokalizacja zapewnia ciszę i spokój, prywatności oraz zapewnia dogodny i szybki dostęp do centrum.

ZESPÓŁ LOKALI GASTRONOMICZNYCH, MIĘDZYWODZIE

W 2016 roku Spółka A&M podjęła się nowej inwestycji. Na wcześniej zakupionej działce przy zbiegu ul. Rybackiej i Wojska Polskiego w miejscowości Międzywodzie, w gminie Dziwnów powstał zespół czterech lokali gastronomicznych. Lokale przeznaczone są na wynajem.

miedzywodzie2a
miedzywodzie1a
sun2
sun1

GARDENIA SUN

W 2011 roku firma zakupiła grunt w Międzywodziu przy ul. Westerplatte 16 A-D. Po sporządzeniu dokumentacji projektowej i uzyskaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń, firma rozpoczęła budowę kompleksu 2 budynków o nazwie GARDENIA-SUN. Budowa została zrealizowana zgodnie z harmonogramem, a wszystkie 84 mieszkania zostały sprzedane.

GARDENIA

W grudniu 2006 roku zakupiony został atrakcyjny grunt pod inwestycję w miejscowości Międzywodzie, w gminie Dziwnów. Następnie na zlecenie Spółki wykonana została pełna dokumentacja projektowo-wykonawcza, na podstawie, której zrealizowano projekt budowy kompleksu 3 budynków apartamentowych o nazwie GARDENIA przy ul. Zwycięstwa 10, zakończony całkowitą sprzedażą wszystkich mieszkań.

miedzywodzie1
miedzywodzie-2

ZOBACZ OSIEDLE GARDENIA POGODNO W SZCZECINIE!

Przejdź na stronę inwestycji