Lokale usługowe na sprzedaż

ilość dostępnych lokali:
Lokal usługowy: Powierzchnia: Dostępność:
Legenda
Dostępny
Zarezerwowany
Sprzedany

Wybierz lokal:

W naszej ofercie znajdziesz lokale usługowe do wynajęcia o powierzchni 280 i 317 m2 zlokalizowane w nowym obiekcie Gardenia Pogodno przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie. Lokale posiadają duże przeszkolone witryny, które przyciągają wzrok i zwracają uwagę klientów. Wnętrza lokali w standardzie deweloperskim pozwalające na dopasowanie ich do potrzeb i wymagań najemców.

Dodatkowo, w ofercie znajdują się miejsca postojowe, dostępne dla najemców w podziemnej hali garażowej, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo parkowania dla klientów i pracowników.

Ponadto, w ofercie mamy jeszcze dostępny lokal usługowy na sprzedaż o powierzchni 113 m2

Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów i obejrzenia nieruchomości osobiście.

Wybierz lokal

Nr budynek Nr lokalu Piętro Powierzchnia Dodatkowe Karta lokalu Wybrane

Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy.

Poznaj nasze lokale usługowe – miejsce na Twój biznes 


Gardenia Pogodno to nasza najnowsza inwestycja dedykowana osobom ceniącym sobie harmonię, wygodę i spokój. W trosce o zadowolenie i jak największy komfort lokatorów zaprojektowaliśmy lokale usługowe, które znajdują się na poziomie 0 i -1 w budynku położonym bezpośrednio przy ulicy Unii Lubelskiej.

Komfortowe i wygodne lokale użytkowe 


Oferowane przez nas lokale użytkowe Szczecin, przystosowane są do każdego rodzaju działalności, w tym również gastronomicznej. Wszystkie oferowane przez nas lokale użytkowe na sprzedaż Szczecin, zostaną wyposażone w duże przeszklone witryny od strony południowej. Dodatkowe udogodnienia jakie oferujemy w lokalach usługowych to: miejsce przyłączenia klimatyzacji, wentylacje mechaniczną i podstawowe instalacje. Dla Waszej wygody w ofercie sprzedaży lokali usługowych Szczecin, dostępne są również miejsca postojowe w hali garażowej

Lokale przystosowane do różnej działalności gospodarczej


Dużą zaleta oferowanych przez nas lokali użytkowych jest ich uniwersalne przystosowanie do dowolnego rodzaju nieruchomości. Nasze lokale znajdą swoje zastosowanie jako sieci spożywcze, biuro firmowe, salon kosmetyczny, gabinet lekarski lub lokal produkcyjny. 

Lokale użytkowe – ich zalety


Lokale użytkowe na sprzedaż Szczecin cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Rentowność lokali usługowych jest wyższa o około 5% od mieszkań, co wpływa na większe zainteresowanie ich zakupem. Wiele osób decyduje się na zakup lokali użytkowych na wynajem. Coraz więcej osób decyduje się na inwestycje w lokale na osiedlach rodzinnych, tam, gdzie wszędzie jest blisko. 

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem lokalu użytkowego i potrzebujesz pomocy, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz fachowy zespół doradców z pewnością podpowie i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.  
Porozmawiaj z nami

Umów rozmowę

Wypełnij formularz aby umówić rozmowę z działem sprzedaży mieszkań