Lokalizacja

Gardenia Pogodno - Gdy wszystko jest na wyciągnięcie ręki


Przytulne i nowoczesne osiedle jest zlokalizowane w północnej części Szczecina w dzielnicy Pogodno w miejscu dawnej fabryki Polmo. 

Osiedle z komfortowymi i nowoczesnymi mieszkaniami Gardenia Pogodno jest otoczone wieloma parkami pozwalającymi odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie jest doskonale skomunikowane z resztą Szczecina. Do centrum dojedziesz w zaledwie parę minut, a dzięki wielu inwestycją drogowym prowadzonym w okolicy, dojazd do innych dzielnic Szczecina będzie szybki i wygodny, zarówno własnym samochodem jak i komunikacją miejską.  

Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze handlowo-usługowej zaoszczędzisz czas, mogąc kupić (niemalże) wszystko tuż za rogiem. Wielbiciele sportu poczują się tu jak w raju korzystając ze ścieżek rowerowych, skateparków, lodowisk, siłowni czy grając w tenisa na pobliskich kortach. Bliskość Lasu Ankońskiego, Jeziora Głębokiego czy Parku Kasprowicza, zachęca do spędzania wolnego czasu  na świeżym powietrzu bez konieczności dojazdu samochodem do tych miejsc.

Osiedle Gardenia Pogodno stanowi doskonałe miejsce do zamieszkania dla rodzin z dziećmi, zarówno mniejszymi jak i większymi. Bliskość przedszkoli, szeregu placówek edukacyjnych, placów zabaw znacznie ułatwia życie rodzinne.Porozmawiaj z nami

Umów rozmowę

Wypełnij formularz aby umówić rozmowę z działem sprzedaży mieszkań